ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 2 L

Veelzijdig gebruik in het huishouden

€ 11,39

(€ 5,70 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 L

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën

Vaak samen gekocht met Frosch Urinesteen- & Kalkverwijderaar Lavendel, 750 ml

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 2 L € 11,39 (€ 5,70 / L)
Frosch Urinesteen- & Kalkverwijderaar Lavendel, 750 ml € 3,39 (€ 4,52 / L)
Totaalprijs: € 14,78
Beschrijving

De universele reiniger van ATTITUDE reinigt oppervlakken door het hele huishouden op basis van natuurlijke ingrediënten.

Kenmerken:

  • zonder kankerverwekkende toevoegingen
  • plantaardig en biologisch afbreekbaar
  • Geur afgeleid van natuurlijke ingrediënten
  • vegan en dierproefvrij

Toepassing: Op het oppervlak sprayen, kort laten inwerken en afvegen.

Art. nr.: XBO-AT-49120
Inhoud: 2 L
EAN: 626232491203
Producentnummer: 49120
Merken: ATTITUDE
Producteigenschappen: Vegan
Reinigingseffect: Tegen vuil
Ingrediënten

Aqua (Water), Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Alcohol, Terpineol, Decanal, Allyl Caproate

Juridische informatie
Fabrikant: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrijk, info@attitudeliving.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder