Lumene Blur Even Cover Foundation, 0.5 (30 ml)

Egale teint en langdurige fixatie

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 0.5

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hoge & gelijkmatige dekking
  • Gewichtloze textuur & matte finish
  • Met niacinamide & bosbes

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Lumene Blur Even Cover Foundation, 0.5 (30 ml) € 20,49 (€ 683,00 / L)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 26,49 (€ 883,00 / L)
Totaalprijs: € 46,98
Beschrijving

De Blur Even Cover Foundation van Lumene biedt een hoge, gelijkmatige dekking met een gewichtloze textuur voor een gladdere en egalere huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige fixatie: Blijft tot 16 uur zitten en houdt glans onder controle voor een stralende, matte finish.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met niacinamide en Noords bosbessenextract.
  • Vegan formule: Bevat een vegan formule met geüpcyclede ingrediënten.
  • Verpakking: Gemaakt van gerecyclede materialen.

Art. nr.: MUE-86243
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600862430
Producentnummer: 86243
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Isoamyl Laurate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Butylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Polypropylsilsesquioxane, Niacinamide, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Magnesium Sulphate, Sodium Chloride, Tocopherylacetat, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Aluminium Hydroxide, Propylene Carbonate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Blur Even Cover Foundation