AVEO Finishing Spray Glossy, 150 ml

Zijdezacht haar en een perfecte finish zonder het haar te verzwaren

Nieuw!

€ 2,89

(€ 19,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zijdezacht en glanzend haar
  • Met een lichte geur zonder het haar te verzwaren
  • Ultralichte formule voor een perfecte finish

Vaak samen gekocht met AVEO Professional Anti-Haarbreuk Conditioner, 200 ml

AVEO Finishing Spray Glossy, 150 ml € 2,89 (€ 19,27 / L)
AVEO Professional Anti-Haarbreuk Conditioner, 200 ml € 1,99 (€ 9,95 / L)
Totaalprijs: € 4,88
Beschrijving

De Finishing Spray Glossy van AVEO is een haarspray voor zijdezacht, glanzend haar en geeft je styling een perfecte finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Glans-effect: Zorgt voor zijdezacht en glanzend haar.
  • Ultralichte formule: Verzwaart het haar niet.
  • Aangename geur: Laat een lichte geur achter in het haar.

Art. nr.: MUE-101279
Inhoud: 150 ml
EAN: 4053776003535
Producentnummer: 101279
Merken: AVEO
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Juridische informatie
Fabrikant: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Duitsland, jocosregensburg.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor AVEO Finishing Spray Glossy