Bali Care BALI HOME Handseife Tonka Amber 11, 250 ml

Milde handzeep met de geur van tonkaboon en amber

€ 5,59

(€ 22,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 14. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 19. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Warme geurcompositie
  • Milde reiniging
  • Voor een zachte huid

Vaak samen gekocht met Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml

Bali Care BALI HOME Handseife Tonka Amber 11, 250 ml € 5,59 (€ 22,36 / L)
Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

Deze vloeibare BALI HOME handzeep combineert de warme, gouden geurcompositie van tonkaboon en stralende amber tot een zachte geurbeleving. De zeep reinigt en verwent je handen met een revitaliserend verzorgingscomplex dat de huid zacht en soepel achterlaat. De geurnoten creëren een bijzondere sfeer bij elke keer dat je je handen wast.

Art. nr.: BALI-1040017
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262391992180
Producentnummer: 1040017
Merken: Bali Care
Productlijnen: BALI HOME
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Parfum, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Sodium Benzoate, Citric Acid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Limonene, Ethyl Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: BALI TREATMENT GMBH, Karfreitstraße 17/1/1, 9020, Klagenfurt am Wörthersee, Oostenrijk, www.bali-care.com/de-de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BALI HOME Handseife Tonka Amber 11

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder