Dove Beauty Cream Bar Zeep, 2 Stuks, 180 g

Milde reiniging en verzorging voor gezicht, lichaam en handen

Nieuw!

€ 4,09

(€ 22,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 180 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met ¼ hydraterende crème
  • Milde reiniging & droogt de huid niet uit

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Beauty Cream Bar Zeep, 2 Stuks, 180 g € 4,09 (€ 22,72 / kg)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

De Beauty Cream Bar van Dove is een milde reiniging voor gezicht, lichaam en handen die geschikt is voor elk huidtype. De formule met ¼ hydraterende crème zorgt na elk gebruik voor een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt gezicht, lichaam en handen zacht met milde reinigende bestanddelen.
  • Verzorgende formule: Bevat ¼ hydraterende crème en droogt de huid niet uit.
  • Romige textuur: Schuimt gemakkelijk op en laat de huid soepel aanvoelen.

Art. nr.: MUE-U148124
Inhoud: 180 g
EAN: 8720181481239
Producentnummer: U148124
Merken: Dove
Ingrediënten (INCI)

Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Stearate, Sodium Palmate, Aqua, Sodium Isethionate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Zinc Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Beauty Cream Bar Zeep, 2 Stuks