Terra Naturi Sensitiv Lippenbalsem, 9,60 g

Intensieve verzorging en een soepel gevoel voor je lippen

Nieuw!

€ 2,19

(€ 228,13 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 9,60 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige lippen
  • Met biologische jojobaolie & sheaboter
  • Rijk verzorgend & eenvoudig aan te brengen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Sensitiv Lippenbalsem, 9,60 g € 2,19 (€ 228,13 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

De Sensitiv Lippenbalsem van Terra Naturi is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van gevoelige lippen. Hij geeft een aangenaam verzorgd gevoel en ondersteunt een verzorgde uitstraling van de lippen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gevoelige lippen: Gerichte verzorging voor gevoelige huidzones.
  • Plantaardige oliën en boter: Formule met biologische jojobaolie, avocado-olie, sheaboter en arganolie.
  • Aangenaam draagcomfort: De rijke textuur is eenvoudig aan te brengen en laat de huid soepel aanvoelen.

Art. nr.: MUE-1110707601
Inhoud: 9,60 g
EAN: 4053776038759
Producentnummer: 1110707601
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Benzyl Alcohol, Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Lipomaidsan Cosmetic Production GmbH, Trifthofstraße 57, 82362, Weilheim, Duitsland, www.lipomaidsan.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Sensitiv Lippenbalsem