BIC 1 Sensitive Wegwerpscheermesje, 10 stuks

Eenvoudig en nauwkeurig scheren voor je dagelijkse routine

Nieuw!

€ 2,39

(€ 0,24 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen en elk huidtype
  • Enkel mesje van roestvrij staal
  • Vaste scheerkop voor goede controle

Vaak samen gekocht met Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks

BIC 1 Sensitive Wegwerpscheermesje, 10 stuks € 2,39 (€ 0,24 / st.)
Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks € 12,59 (€ 1,57 / st.)
Totaalprijs: € 14,98
Beschrijving

Het 1 Sensitive Wegwerpscheermesje van BIC maakt eenvoudig en nauwkeurig scheren voor mannen mogelijk. Het model is geschikt voor elk huidtype en richt zich op een directe scheerervaring.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Roestvrijstalen mesje: Uitgerust met één mesje van roestvrij staal met een coating van polymeer en chroom.
  • Nauwkeurige bediening: Een vaste scheerkop ondersteunt gecontroleerde bewegingen tijdens het scheren.
  • Stevige grip: De lichte, geribbelde handgreep van polystyreen ligt stabiel in de hand.
  • Directe scheerervaring: De uitvoering zonder glijstrip zorgt voor eenvoudig en direct gebruik.

Art. nr.: MUE-838523
Inhoud: 10 stuks
EAN: 3086123165076
Producentnummer: 838523
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC 1 Sensitive Wegwerpscheermesje