bruno banani Banana Bite Body & Hair Mist voor Haar, 236 ml

Verkwikkende opfrisser van top tot teen voor tussendoor

Nieuw!

€ 10,09

(€ 42,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 236 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames & elk haartype
  • Bloemig-fruitige geur
  • Snelle verfrissing voor haar & lichaam

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Banana Bite Body & Hair Mist voor Haar, 236 ml € 10,09 (€ 42,75 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 28,28
Beschrijving

De Banana Bite Body & Hair Mist voor haar van bruno banani is een bodyspray voor vrouwen die van top tot teen op het haar en lichaam kan worden gebruikt. Ideaal voor een snelle opfrisser tussendoor.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige toepassing: Kan flexibel voor het haar en lichaam worden gebruikt.
  • Snelle opfrisser: Ideaal voor eenvoudig gebruik tussendoor.
  • Bloemig-fruitige geurnoot: Combineert groene banaan, kokoswater, gekonfijte appel, jasmijn, stervrucht, tuberoos, vanille en patchoeli.

Art. nr.: MUE-99350245352
Inhoud: 236 ml
EAN: 3616306700888
Producentnummer: 99350245352
Merken: bruno banani
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Banana Bite Body & Hair Mist voor Haar

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder