Bugatti Iconiq Gold Eau de Toilette, 100 ml

Mannelijke geurcompositie voor elke dag en bijzondere gelegenheden

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtig geurkarakter
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Iconiq Gold Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Iconiq Gold Eau de Toilette van Bugatti is een herengeur met een houtachtig geurkarakter die geschikt is voor dagelijks gebruik en bijzondere gelegenheden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtige geurnoot: Samengesteld uit kruidige, florale en aquatische noten voor een langdurige geurbeleving.
  • Precieze dosering: De praktische verstuiver zorgt voor een fijne verdeling van de geur.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor elke dag en bijzondere gelegenheden.

Art. nr.: MUE-41416
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395414169
Producentnummer: 41416
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Iconiq Gold Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder