Bugatti Signature White Eau de Toilette, 100 ml

Elegante geur met houtachtige en kruidige noten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtige & fruitig-kruidige geur
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Signature White Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Signature White Eau de Toilette van Bugatti is een houtachtige, fruitig-kruidige geur voor heren. De compositie geeft een veelzijdige uitstraling voor elke dag.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herengeur: Speciaal voor mannen gecreëerd.
  • Vegan formule: Bevat geen dierlijke ingrediënten.
  • Fruitige topnoot: Combineert bergamot, citroen, pruim en appel.
  • Kruidige hartnoot: Combineert kruidnagelbladeren, kaneel, geranium en een verfijnde rokerige noot.
  • Houtachtige basisnoot: Afgerond met cederhout, vanille en amber.

Art. nr.: MUE-40216
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395402166
Producentnummer: 40216
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Signature White Eau de Toilette