Bugatti unlimited amber for him Eau de Toilette, 100 ml

Mannelijk-kruidige geur met een warm en fris karakter

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Mannelijk-kruidige geurcompositie
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti unlimited amber for him Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De unlimited amber for him Eau de Toilette van Bugatti is een Eau de Toilette voor heren met een mannelijk-kruidige geur. De compositie combineert een warm en fris karakter voor een zelfverzekerde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geurprofiel: Combineert een warm en fris karakter met een mannelijk-kruidige noot.
  • Vegan formule: Samengesteld zonder dierlijke ingrediënten.
  • Hartnoot: Bevat noten van munt, gember en lavendel.
  • Basisnoot: Afgerond met accenten van vetiver, eikenmos en cederhout.
  • Praktisch in gebruik: De flacon met verstuiver maakt eenvoudig verstuiven mogelijk.

Art. nr.: MUE-41516
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395415166
Producentnummer: 41516
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti unlimited amber for him Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder