Dove Verzorgende Douche Hydrate, 250 ml

Milde reiniging voor een soepel huidgevoel, elke dag

Nieuw!

€ 3,89

(€ 15,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor verschillende huidtypen
  • Milde reiniging & subtiele geur
  • Formule met 0% SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Verzorgende Douche Hydrate, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De Verzorgende Douche Hydrate van Dove biedt een milde reiniging voor het lichaam en is geschikt voor dagelijks gebruik bij verschillende huidtypen. De formule met milde reinigende bestanddelen en plantaardige hydraterende bestanddelen helpt het vochtgehalte van de huid te behouden en laat de huid zacht en soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt het lichaam zacht met milde reinigende bestanddelen en vormt een romig schuim.
  • Hydraterend: Helpt het vochtgehalte van de huid te behouden met plantaardige hydraterende bestanddelen en huideigen verzorgende bestanddelen.
  • Milde formule: De formule bevat geen SLES-sulfaat en omhult het lichaam met een subtiele geur.
  • Eenvoudig in gebruik: Is gemakkelijk over de huid te verdelen en eenvoudig af te spoelen.
  • Verpakking en formule: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket); volgens OECD-methoden kan tot 92% van de formule biologisch worden afgebroken.

Art. nr.: MUE-T146802
Inhoud: 250 ml
EAN: 8720181466526
Producentnummer: T146802
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Verzorgende Douche Hydrate