Catrice Soft Glam Baked Blush, 10 - On Cloud Pink (5,60 g)

Een glanzend accent voor meer frisheid en dimensie

Nieuw!

€ 4,49

(€ 801,79 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - On Cloud Pink

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Blush & highlighter in één
  • Fluweelzachte, lichte textuur
  • Zacht glanzende finish

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Soft Glam Baked Blush, 10 - On Cloud Pink (5,60 g) € 4,49 (€ 801,79 / kg)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 12,78
Beschrijving

De Soft Glam Baked Blush van Catrice combineert blush en highlighter in één product en geeft je wangen een rosétint met een zacht glanzende finish. De fluweelzachte, vederlichte textuur zorgt voor frisheid, dimensie en een prachtige glow.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 2-in-1-product: Combineert blush en highlighter voor kleur en glans.
  • Aangename textuur: De fluweelzachte, vederlichte formule laat zich moeiteloos uitblenden.
  • Lichtreflecterende parels: Fijne parels zorgen voor een variabele glans en glow.
  • Langhoudend: Zorgt voor een langhoudend resultaat, van subtiel tot intens.
  • Veelzijdig te gebruiken: Ideaal voor elke dag of speciale gelegenheden.

Art. nr.: MUE-954093
Inhoud: 5,60 g
EAN: 4059729540935
Producentnummer: 954093
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Magnesium Aluminium Silicate, Triethoxycaprylylsilane, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tin Oxide, CI 15850 (Red 6 Lake), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Soft Glam Baked Blush