Dove Advanced Care Douchecrème Zijdezacht, 225 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 3,49

(€ 15,51 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Milde reiniging & MicroMoisture-druppels
  • Vrij van SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Advanced Care Douchecrème Zijdezacht, 225 ml € 3,49 (€ 15,51 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De Advanced Care Douchecrème Zijdezacht van Dove is een crèmedouche die je huid mild reinigt en voor een soepel en verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Milde reinigende bestanddelen en een formule zonder SLES-sulfaat reinigen de huid en zijn zacht voor het huidmicrobioom.
  • MicroMoisture-druppels: Bevat MicroMoisture-druppels, plantaardige hydraterende bestanddelen en huideigen verzorgende bestanddelen.
  • Romige textuur: De rijke textuur verandert tijdens het douchen in een romig schuim.
  • Hergebruikt materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiketten).
  • Formule: Volgens OECD-methoden kan tot 94% van de formule biologisch worden afgebroken.

Art. nr.: MUE-T149195
Inhoud: 225 ml
EAN: 8720181491948
Producentnummer: T149195
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Douchecrème Zijdezacht