Dove Beauty Cream Bar Zeep 4-Pack, 360 g

Milde reiniging en verzorging voor een zachte huid

Nieuw!

€ 6,09

(€ 16,92 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 360 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met 1/4 hydraterende crème
  • Milde & zachte reiniging

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Beauty Cream Bar Zeep 4-Pack, 360 g € 6,09 (€ 16,92 / kg)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 9,98
Beschrijving

De Beauty Cream Bar van Dove reinigt je huid mild en is geschikt voor dagelijks gebruik op gezicht, lichaam en handen. De milde formule ondersteunt het natuurlijke vochtgehalte van de huid en laat de huid soepel en verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte reiniging: Milde reinigende bestanddelen reinigen de huid zacht zonder deze uit te drogen.
  • Verzorgende formule: Bevat 1/4 hydraterende crème ter ondersteuning van het natuurlijke vochtgehalte.
  • Bescherming tegen een trekkerig gevoel: Helpt na het reinigen een ruw huidgevoel te voorkomen.
  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor dagelijks gebruik op gezicht, lichaam en handen bij elk huidtype.

Art. nr.: MUE-T148211
Inhoud: 360 g
EAN: 8720181481529
Producentnummer: T148211
Merken: Dove
Ingrediënten (INCI)

Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Stearate, Sodium Palmate, Aqua, Sodium Isethionate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Zinc Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Beauty Cream Bar Zeep 4-Pack