Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Invisible Dry, 150 ml

Betrouwbare deodorantbescherming en bescherming tegen witte sporen op kleding

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bescherming na het scheren
  • Verfrissende fresiageur
  • Zonder alcohol & dierlijke bestanddelen

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Invisible Dry, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Invisible Dry van Dove biedt betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en okselvocht en zorgt voor een langdurig droog huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen lichaamsgeur en okselvocht.
  • Bescherming van kleding: Vermindert het risico op witte sporen op je kleding.
  • Milde verzorging: De formule zonder alcohol bevat Pro-Ceramide Technology en is aangenaam voor de verzorging na het scheren.
  • Verfrissende geur: Laat een aangename geur van witte fresia's achter.
  • Zonder dierlijke ingrediënten: De formule bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-T130630
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181291593
Producentnummer: T130630
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Invisible Dry