Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care met Drakenfruit- & Kokosgeur, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en milde verzorging na het scheren

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een zachtere & gladdere okselhuid
  • Geur van drakenfruit & kokos
  • Tot 72 uur bescherming & zonder ethylalcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care met Drakenfruit- & Kokosgeur, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care met Drakenfruit- en Kokosgeur van Dove biedt tot 72 uur betrouwbare bescherming tegen okselvocht en lichaamsgeur. De formule met Pro-Ceramide Technology verzorgt de okselhuid, ondersteunt het herstel na het scheren en zorgt voor een zachtere en gladdere huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur betrouwbaar tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Verzorgende formule: De Pro-Ceramide Technology ondersteunt het herstel van de huid na het scheren en ondersteunt bij regelmatig gebruik de huidbarrière.
  • Mild voor de huid: Formule zonder ethylalcohol voor een zachter en gladder huidgevoel.
  • Exotische geur: Laat een verfrissende geur van drakenfruit en kokos achter.

Art. nr.: MUE-T156590
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181565816
Producentnummer: T156590
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care met Drakenfruit- & Kokosgeur