Dove Men+ Care Clean Comfort Verzorgende Douche DFB Edition, 900 ml

Grondige 3-in-1-reiniging en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 10,59

(€ 11,77 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 900 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichaam, gezicht & haar
  • Met Hydration Booster-technologie
  • Frisse & pure geur

Vaak samen gekocht met Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml

Dove Men+ Care Clean Comfort Verzorgende Douche DFB Edition, 900 ml € 10,59 (€ 11,77 / L)
Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml € 4,09 (€ 27,27 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Men+ Care Clean Comfort Verzorgende Douche DFB Edition van Dove biedt een praktische 3-in-1-reiniging voor lichaam, gezicht en haar. De milde formule reinigt grondig en zorgt na het douchen voor een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 3-in-1-gebruik: Geschikt voor lichaam, gezicht en haar.
  • Hydration Booster-technologie: Samengesteld met huideigen verzorgende bestanddelen voor een aangenaam gevoel op de huid.
  • Grondige reiniging: Reinigt effectief, is gemakkelijk af te spoelen en laat geen vettige resten achter.
  • Frisse geur: Laat een pure en frisse geur achter.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).

Art. nr.: MUE-T175053
Inhoud: 900 ml
EAN: 8720181750427
Producentnummer: T175053
Merken: Dove
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Men+ Care Clean Comfort Verzorgende Douche DFB Edition

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder