Dove Men+Care Deodorant Spray met Zinkcomplex Clean Comfort zonder Aluminiumzouten, 150 ml

Betrouwbare frisheidsbescherming voor de hele dag

Nieuw!

€ 5,39

(€ 35,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Met zinkcomplex & 1/4 verzorgende crème
  • Zonder aluminiumzouten & zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Men+Care Deodorant Spray met Zinkcomplex Clean Comfort zonder Aluminiumzouten, 150 ml € 5,39 (€ 35,93 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 9,28
Beschrijving

De Men+Care Deodorant Spray met Zinkcomplex Clean Comfort zonder Aluminiumzouten van Dove is een Deodorant Spray voor de mannenhuid die langdurig voor een aangenaam en verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige frisheid: Biedt tot 72 uur een fris gevoel met een pure en frisse geur.
  • Zinkcomplex: Helpt het aantal geurvormende bacteriën te verminderen.
  • Verzorgende formule: Bevat 1/4 verzorgende crème en is volledig vrij van aluminiumzouten en alcohol.

Art. nr.: MUE-T129667
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181296642
Producentnummer: T129667
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Men+Care Deodorant Spray met Zinkcomplex Clean Comfort zonder Aluminiumzouten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder