Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g

Het hele jaar door een lenteachtig gevoel

Nieuw!

€ 6,39

(€ 45,64 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Reinigt van top tot teen
  • Heerlijke bloemige geur

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 17,48
Beschrijving

Deze zeep reinigt het gezicht, het lichaam, de handen en ook het haar op een bijzonder milde en toch grondige manier. Waardevolle biologische kokosolie zorgt voor een aangenaam schuim, terwijl biologische jojobaolie de huid beschermt tegen uitdroging. Tegelijkertijd omhult de heerlijke geur van kersenbloesem de zintuigen.

Toepassing: Laat de zeep met een beetje water zachtjes schuimen en verdeel deze gelijkmatig over de huid.

Art. nr.: XDK-DRBE-OBCB05-EUR
Inhoud: 140 g
EAN: 018787231104
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: bloemig
Haartype: Elk haartype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Plastic
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoate (Coconut Oil)[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Natural Fragrance (Parfum), Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Linalool, Terpineol

  1. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en Regenerative Organic Certified®
Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Duitsland, contact@drbronner.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder