Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g

Zachte reiniging & geurige verfrissing voor lichaam en zintuigen

Nieuw!

€ 6,39

(€ 45,64 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Gemaakt met biologische plantaardige oliën
  • Verfrissend en revitaliserend
  • Mild schuimend

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 17,48
Beschrijving

Een frisse oppepper voor lichaam en geest! De Magic Bar Soap Peppermint zorgt er dankzij de aanwezige biologische etherische pepermuntolie gegarandeerd voor dat je 's ochtends meteen wakker wordt. De vitaliserende en stimulerende geur werkt verkwikkend, terwijl biologische plantaardige oliën de huid optimaal verzorgen en beschermen tegen uitdroging.

Toepassing: met een beetje water zachtjes laten schuimen en gelijkmatig over de huid verdelen.

Art. nr.: XDK-DRBE-OBPE05-EUR
Inhoud: 140 g
EAN: 018787231357
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: munt
Haartype: Elk haartype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Plastic
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Linalool

  1. uit gecontroleerde biologische teelt en Fairtrade-gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Duitsland, contact@drbronner.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder