Duchesse Hygiënische Pants Men M, 10 stuks

Drievoudige bescherming en een aangenaam droog draaggevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 7,09

(€ 0,71 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor licht tot matig urineverlies
  • Anatomisch aangepast & met cellulose
  • Drievoudige bescherming & hoge discretie

Vaak samen gekocht met Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks

Duchesse Hygiënische Pants Men M, 10 stuks € 7,09 (€ 0,71 / st.)
Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks € 3,49 (€ 0,35 / st.)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

De Hygiënische Pants Men M van Curatex zijn speciaal ontworpen voor licht tot matig urineverlies en bieden discrete bescherming voor elke dag. De wegwerpbroekjes zijn afgestemd op de mannelijke anatomie en zorgen dankzij het cellulosemateriaal voor een aangenaam en droog draaggevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drievoudige bescherming: Biedt betrouwbare bescherming voor een veilig gevoel voor elke dag.
  • Anatomische pasvorm: Speciaal afgestemd op de mannelijke anatomie.
  • Geurneutraliserend: Houdt geurtjes betrouwbaar vast voor optimale discretie.
  • Aangenaam draaggevoel: Cellulosemateriaal zorgt voor een droog gevoel op de huid.
  • Discreet ontwerp: Het onopvallende, mannelijke ontwerp in blauw is niet zichtbaar onder kleding.

Art. nr.: MUE-95021194
Inhoud: 10 stuks
EAN: 4009408039755
Producentnummer: 95021194
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Duitsland, pelzgroup.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Hygiënische Pants Men M