Duchesse Intieme Waslotion Fresh, 300 ml

Zachte reiniging voor de uitwendige intieme zone

Nieuw!

€ 1,99

(€ 6,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met kamille-extract & melkzuur
  • Geschikt voor dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

Duchesse Intieme Waslotion Fresh, 300 ml € 1,99 (€ 6,63 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 17,98
Beschrijving

De Intieme Waslotion Fresh biedt een zachte en milde reiniging voor de uitwendige intieme zone. De formule is speciaal afgestemd op de pH-waarde van de gevoelige huid en past gemakkelijk in je dagelijkse verzorgingsroutine.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte reiniging: Reinigt de uitwendige intieme zone bijzonder mild.
  • Afgestemde formule: Optimaal afgestemd op de pH-waarde van de gevoelige huid.
  • Dagelijks gebruik: Geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met kamille-extract en melkzuur.

Art. nr.: MUE-5102
Inhoud: 300 ml
EAN: 4068829051005
Producentnummer: 5102
Merken: Duchesse
Juridische informatie
Fabrikant: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Duitsland, chh-cosmetic.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Intieme Waslotion Fresh