Duchesse Voorgevormd Inlegverband Maxi, 16 stuks

Betrouwbare bescherming en aangenaam draagcomfort voor elke dag

Nieuw!

€ 8,49

(€ 0,53 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor vrouwen & mannen met incontinentie
  • Hoog absorptievermogen & superabsorberend materiaal
  • Huidvriendelijke & latexvrije materialen

Vaak samen gekocht met Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks

Duchesse Voorgevormd Inlegverband Maxi, 16 stuks € 8,49 (€ 0,53 / st.)
Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks € 3,49 (€ 0,35 / st.)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Het Voorgevormde Inlegverband Maxi van Abena biedt betrouwbare bescherming bij urine-incontinentie voor vrouwen en mannen. Het anatomisch gevormde inlegverband is geschikt voor zowel mobiele als bedlegerige personen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoog absorptievermogen: Het geïntegreerde superabsorberende materiaal houdt vocht betrouwbaar vast en voorkomt onaangename geurtjes.
  • Huidvriendelijke bescherming: Het zachte, ademende Top-Dry-oppervlak helpt huidirritaties te voorkomen, is dermatologisch getest en latexvrij.
  • Geïntegreerd veiligheidssysteem: Speciale antilekrandjes voorkomen lekken aan de zijkanten, terwijl een praktische vochtindicator aangeeft wanneer het tijd is om het verband te vervangen.

Art. nr.: MUE-300720
Inhoud: 16 stuks
EAN: 5713571011089
Producentnummer: 300720
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Duitsland, www.abena.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Voorgevormd Inlegverband Maxi

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder