ipuro Essentials Interieurgeur Black Bamboo, 100 ml

Fris-kruidige geurcompositie voor in huis

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Frisse, kruidige geur
  • Groene frisheid & houtachtige nuance

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Black Bamboo, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Black Bamboo huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je woonruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Zorgt voor een gelijkmatige geurverspreiding in de ruimte.
  • Kruidig-frisse geur: Biedt een uitgebalanceerde en aangename geurbeleving.
  • Geurcompositie: Combineert groene frisheid met een houtachtige nuance.

Art. nr.: MUE-1010007
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213003569
Producentnummer: 1010007
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Black Bamboo