Duchesse Voorgevormd Inlegverband Super, 16 stuks

Betrouwbaar absorptievermogen en aangenaam draagcomfort voor elke dag

Nieuw!

€ 7,59

(€ 0,47 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij urine- & ontlastingsincontinentie
  • Anatomische pasvorm & antilekrandjes
  • Ademend, latexvrij & geurneutraal

Vaak samen gekocht met Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks

Duchesse Voorgevormd Inlegverband Super, 16 stuks € 7,59 (€ 0,47 / st.)
Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks € 3,49 (€ 0,35 / st.)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

Het Voorgevormde Inlegverband Super van Abena is een anatomisch gevormd incontinentieverband dat betrouwbare bescherming biedt bij urine- en ontlastingsincontinentie voor vrouwen en mannen. Het is geschikt voor zowel mobiele als bedlegerige personen en biedt hoog draagcomfort voor elke dag.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Beschermt effectief bij urine- en ontlastingsincontinentie voor vrouwen en mannen.
  • Hoog absorptievermogen: Het superabsorberende materiaal houdt vocht veilig vast en voorkomt het ontstaan van geurtjes.
  • Anatomische pasvorm: Past zich optimaal aan en biedt samen met speciale antilekrandjes een hoge mate van bescherming.
  • Huidvriendelijke materialen: Het ademende Top Dry-oppervlak is dermatologisch getest, latexvrij en zonder chloor gebleekt.
  • Praktisch in gebruik: Voorzien van een geïntegreerde vochtindicator voor eenvoudig gebruik.

Art. nr.: MUE-300721
Inhoud: 16 stuks
EAN: 5713571011096
Producentnummer: 300721
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Duitsland, www.abena.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Voorgevormd Inlegverband Super