Durance Bloemige Geurstokjes Frisse Was, 95 ml

Zachte geurverspreiding en frisse touch voor elke ruimte

Nieuw!

€ 27,49

(€ 289,37 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 95 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geurdiffuser voor je interieur
  • Geur van frisse was & bloemen
  • Met 8 rotanstokjes & decoratie

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g)

Durance Bloemige Geurstokjes Frisse Was, 95 ml € 27,49 (€ 289,37 / L)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 47,98
Beschrijving

De bloemige geurstokjes Frisse Was van Durance verspreiden een aangename geur door je ruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte geurverspreiding: Geeft de geur dankzij capillaire werking gelijkmatig af via 8 rotanstokjes.
  • Decoratief design: Zorgt voor een stijlvolle uitstraling dankzij de combinatie met gedroogde bloemen.
  • Frisse geurnoot: Combineert de geur van frisse was met bloemige en aromatische accenten.

Art. nr.: MUE-42752
Inhoud: 95 ml
EAN: 3287570427520
Producentnummer: 42752
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Bloemige Geurstokjes Frisse Was