Durance L'Ome Douchegel & Shampoo Elegant Saffraan, 200 ml

Milde reiniging en verzorging van top tot teen

Nieuw!

€ 9,99

(€ 49,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Houtachtig-kruidige geur met ledertonen
  • Milde reiniging voor huid & haar

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Bodylotion 'Coton Musc', 250 ml

Durance L'Ome Douchegel & Shampoo Elegant Saffraan, 200 ml € 9,99 (€ 49,95 / L)
Durance Les Eternelles Bodylotion 'Coton Musc', 250 ml € 17,09 (€ 68,36 / L)
Totaalprijs: € 27,08
Beschrijving

De L'Ome Douchegel & Shampoo Elegante Saffran van Durance is een 2-in-1-verzorging voor huid en haar, geschikt voor elk huidtype. De formule reinigt mild van top tot teen en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Producthighlights in één oogopslag:

  • 2-in-1-verzorging: Combineert douchegel en shampoo in één praktisch product.
  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild zonder haar te belasten.
  • Verzorgd haar: Geeft het haar een zacht gevoel en een glanzende finish.
  • Karaktervolle geur: Biedt een houtachtig-kruidige geur met ledertonen.
  • Dagelijks gebruik: Ideaal voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.

Art. nr.: MUE-62123
Inhoud: 200 ml
EAN: 3287570621232
Producentnummer: 62123
Merken: Durance
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Verdeel het product gelijkmatig over lichaam en haar. Spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance L'Ome Douchegel & Shampoo Elegant Saffraan

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder