GARNIER Fructis Krullenmethode Shampoo, 200 ml

Milde reiniging en optimale voorbereiding op de verzorging

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend haar
  • Met hyaluron & sheavetzuren
  • Zonder sulfaten & siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Shampoo, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De Fructis Krullenmethode Shampoo van GARNIER is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van krullend haar en reinigt de hoofdhuid en het haar op milde wijze. De shampoo bereidt je haar optimaal voor op de volgende verzorgingsstappen zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor krullend haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van krullen.
  • Milde reiniging: Reinigt haar en hoofdhuid met een milde formule.
  • Verzorgend hydratatiecomplex: Formule met hyaluron en sheavetzuren draagt bij aan een verzorgde uitstraling.
  • Zonder sulfaten en siliconen: Voor een natuurlijk haargevoel.
  • Lichte verzorging: Reinigt grondig zonder het haar te verzwaren.

Art. nr.: MUE-C6986800
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542571739
Producentnummer: C6986800
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Shampoo