GARNIER Hyaluron Fresh & Plump Opvullende Sorbetcrème, 85 g

Intense hydratatieboost voor een voller huidgevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 70,47 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 85 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hydraterende dagverzorging
  • Met 4% niacinamide & hyaluronzuur
  • Lichte & snel intrekkende textuur

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Hyaluron Fresh & Plump Opvullende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 18,28
Beschrijving

De Hyaluron Fresh & Plump Opvullende Sorbetcrème van GARNIER is een hydraterende dagverzorging voor je gezichtsverzorgingsroutine. De formule maakt de huid voller en zorgt voor een gladdere en frissere uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Actief complex: Bevat 4% niacinamide en hyaluronzuur.
  • Intense hydratatie: Hydrateert de huid langdurig en laat deze voller ogen.
  • Lichte sorbettextuur: Trekt snel in en voelt licht aan zonder te plakken of vet aan te voelen.
  • Soepel huidgevoel: Laat de huid merkbaar voller en gladder aanvoelen.

Art. nr.: MUE-C7225400
Inhoud: 85 g
EAN: 3600542663182
Producentnummer: C7225400
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Fresh & Plump Opvullende Sorbetcrème