GARNIER Loving Blends Curl Revival Elixir, 120 ml

Soepel haargevoel en anti-frizzbescherming voor je krullen

Nieuw!

€ 11,09

(€ 92,42 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog, krullend & dik haar
  • Met avocado-olie & sheaboter
  • Anti-frizzeffect & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Loving Blends Curl Revival Elixir, 120 ml € 11,09 (€ 92,42 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

Het Loving Blends Curl Revival Elixir van GARNIER is een intensief voedende haarolie voor zeer droog, krullend en dik haar. De olie maakt je krullen soepel en geeft ze een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Anti-frizzeffect: Beschermt het haar tot 96 uur tegen pluis.
  • Verzorgende formule: Met avocado-olie, sheaboter en omega 6- en omega 9-micromoleculen.
  • Lichte verzorging: De rijke textuur trekt diep in de haarvezels zonder het haar te verzwaren en geeft extra glans.
  • Zonder siliconen: Verzorgt het haar zonder siliconen.

Toepassing: Veelzijdig te gebruiken als oliebehandeling vóór het wassen, als masker na het wassen met shampoo, om krullen tussen wasbeurten op te frissen of als finishing touch.


Art. nr.: MUE-C7096200
Inhoud: 120 ml
EAN: 3600542624336
Producentnummer: C7096200
Merken: GARNIER
Haartype: Beschadigd haar
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Curl Revival Elixir