GARNIER Loving Blends Grape Moisture 1-Minuut Haarmasker, 340 ml

Intense hydratatie en bescherming tegen dagelijkse invloeden

Nieuw!

€ 5,49

(€ 16,15 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 340 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie
  • Met druivenwater & druivenpitolie
  • Intensief hydraterend & versterkend

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Avocado-Olie & Karitéboter Conditioner, 250 ml

GARNIER Loving Blends Grape Moisture 1-Minuut Haarmasker, 340 ml € 5,49 (€ 16,15 / L)
GARNIER Loving Blends Avocado-Olie & Karitéboter Conditioner, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Totaalprijs: € 9,48
Beschrijving

Het Loving Blends Grape Moisture 1-Minuut Haarmasker van GARNIER biedt intensief herstellende verzorging voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie. De romige, smeltende textuur hydrateert tot vier dagen en versterkt de haarstructuur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Intense hydratatie: Formule met druivenwater en druivenpitolie hydrateert tot vier dagen.
  • Herstelde glans: Versterkt het haar en brengt de glans terug.
  • Uitgebreide bescherming: Beschermt het haar tegen dagelijkse belasting door borstelen, styling met hitte en UV-straling.
  • Fruitig-bloemige geur: Laat een aangename geur van neroli, roze druif en fluweelzachte muskus achter.

Toepassing: Breng het haarmasker na het wassen aan en spoel het na 1 minuut grondig uit.


Art. nr.: MUE-C7191900
Inhoud: 340 ml
EAN: 3600542656191
Producentnummer: C7191900
Merken: GARNIER
Haartype: Droog haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Grape Moisture 1-Minuut Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder