SensiDent Tandpasta White, 125 ml

Grondige tandreiniging en bescherming tegen cariës

Nieuw!

€ 0,99

(€ 7,92 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandverzorging
  • Verwijdert verkleuringen op milde wijze
  • Met fluoride & hydroxyapatiet

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta White, 125 ml € 0,99 (€ 7,92 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,29 (€ 86,00 / L)
Totaalprijs: € 2,28
Beschrijving

De tandpasta White van SensiDent is ontwikkeld voor de dagelijkse tandverzorging en reinigt je tanden grondig voor een schoon gevoel in de mond. Bij regelmatig gebruik helpt hij de natuurlijke witheid van de tanden te behouden en zorgt hij dankzij de aangename smaak voor een fris gevoel na het tandenpoetsen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte verzorging: Verwijdert oppervlakkige verkleuringen en aanslag op zachte wijze.
  • Ondersteuning van het tandglazuur: Formule met hydroxyapatiet ondersteunt de remineralisatie van het tandglazuur.
  • Bescherming tegen cariës: Bevat natriumfluoride ter bescherming tegen cariës.
  • Vegan formule: Zonder dierlijke ingrediënten.

Art. nr.: MUE-10043432
Inhoud: 125 ml
EAN: 4053776028422
Producentnummer: 10043432
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta White

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder