GARNIER Loving Blends Grape Moisture Herstellende Hydraterende Conditioner, 250 ml

Intense hydratatieboost en stralende glans voor je haar

Nieuw!

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie
  • Met druivenwater & druivenpitolie
  • Ontwarrend & glansherstellend

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

GARNIER Loving Blends Grape Moisture Herstellende Hydraterende Conditioner, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Loving Blends Grape Moisture Herstellende Hydraterende Conditioner van GARNIER is een vloeibare conditioner voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie en geeft je haar intensieve hydratatie en nieuwe glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie: Biedt gerichte verzorging voor droog haar.
  • Verzorgende formule: Bevat druivenwater en druivenpitolie.
  • Ontwarrend effect: Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar en te verzorgen.
  • Herstelde glans: Helpt de glans te herstellen bij belasting door borstelen, hitte en UV-stralen.
  • Aangename geur: Ruikt naar neroli, roze druif en fluweelzachte muskus.

Art. nr.: MUE-C7193200
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600542656320
Producentnummer: C7193200
Merken: GARNIER
Haartype: Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Grape Moisture Herstellende Hydraterende Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder