GARNIER Milde Havermelk 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème, 200 ml

Tot 3 dagen hydratatie en soepelheid voor je haar

Nieuw!

€ 3,09

(€ 15,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelig haar & een gevoelige hoofdhuid
  • Met glycerine & biologische havermelk
  • Hittebescherming tot 230 °C

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Milde Havermelk 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème, 200 ml € 3,09 (€ 15,45 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

De Milde Havermelk 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème van GARNIER hydrateert gevoelig haar en een gevoelige hoofdhuid intensief. De verzorgende formule maakt het haar al na één keer gebruiken soepeler en biedt hittebescherming tijdens het stylen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gevoelige behoeften: Afgestemd op gevoelig haar en een gevoelige hoofdhuid.
  • Langdurige hydratatie: Formule met glycerine en biologische havermelk hydrateert tot 3 dagen en zorgt voor soepel haar.
  • Geïntegreerde hittebescherming: Beschermt het haar tijdens het stylen tegen hitte tot 230 °C.
  • Lichte textuur: Verzwaard het haar niet en voelt niet plakkerig of vet aan.
  • Aangename geur: Laat een romig-zoete geur van amandel, kokos en vanille achter.

Art. nr.: MUE-C7202700
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542657259
Producentnummer: C7202700
Merken: GARNIER
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Milde Havermelk 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder