GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g

matterende dagverzorging voor een egale huid

Nieuw!

€ 5,99

(€ 70,47 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 85 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hydrateert intensief
  • Ultralichte sorbettextuur
  • Met niacinamide & salicylzuur

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 18,28
Beschrijving

De Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème van GARNIER is een dagverzorging voor het gezicht die intensief hydrateert en tegelijkertijd onzuiverheden vermindert. De formule draagt bij aan een egalere huid en helpt nieuwe onzuiverheden tegen te gaan.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Actief complex: Bevat 5% niacinamide, salicylzuur en Centella Asiatica.
  • Aangename textuur: De ultralichte sorbettextuur trekt snel in en voelt licht aan op de huid.
  • matterend effect: Matteert de huid langdurig en laat deze soepeler aanvoelen.

Art. nr.: MUE-C7226300
Inhoud: 85 g
EAN: 3600542663274
Producentnummer: C7226300
Merken: GARNIER
Huidtype: Onzuivere huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème