GARNIER Vitamine C Glowy UV Over Make-Up Spray Invisible SPF50, 75 ml

Betrouwbare zonbescherming voor het gezicht en een frisse finish

Nieuw!

€ 11,09

(€ 147,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor verschillende huidtypes
  • Zeer hoge breedspectrumbescherming met SPF 50+
  • Direct over make-up aan te brengen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Vitamine C Glowy UV Over Make-Up Spray Invisible SPF50, 75 ml € 11,09 (€ 147,87 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

De Vitamine C Glowy UV Over Make-Up Spray Invisible SPF50 van GARNIER is een transparante gezichtsspray die geschikt is voor verschillende huidtypes. De spray beschermt je huid gedurende de dag en kan eenvoudig rechtstreeks over make-up worden aangebracht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Biedt zeer hoge breedspectrumbescherming met SPF 50+ tegen UVB- en lange UVA-stralen.
  • Eenvoudig in gebruik: Kan rechtstreeks over make-up worden aangebracht zonder resten achter te laten.
  • Verzorgende formule: Bevat vitamine C en vitamine E met antioxiderende eigenschappen.
  • Lichte textuur: Trekt snel in en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Vegan samenstelling: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Ideaal om de zonbescherming gedurende de dag opnieuw aan te brengen.


Art. nr.: MUE-C7104800
Inhoud: 75 ml
EAN: 3600542626699
Producentnummer: C7104800
Merken: GARNIER
Huidtype: Rijpe huid
Ingrediënten (INCI)

Butan, Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Drometrizole Trisiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Styrene/Acrylates Copolymer, P-Anisic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Glucoside, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Hyaluronate, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Peg-8 Laurate, Peg-20, Ethylhexyl Triazone, Diisopropyl Adipate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Nylon-12, Polymethylsilsesquioxane, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Dimethicone, Limonene, Linalool, Propandiol, Isododecane, Isostearyl Alcohol, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Parfum, Geraniol, Disteardimonium Hectorite, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Lauryl Peg/Ppg-18/18 Methicone

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Vitamine C Glowy UV Over Make-Up Spray Invisible SPF50

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder