Gillette Classic Scheerschuim met Originele Geur, 250 ml

Snelle en eenvoudige scheerbeurt met bescherming tegen irritatie

Nieuw!

€ 2,99

(€ 11,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Originele geur & schuimige textuur
  • Comfort-glijformule biedt bescherming

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Classic Scheerschuim met Originele Geur, 250 ml € 2,99 (€ 11,96 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 23,48
Beschrijving

Het Classic Scheerschuim met Originele Geur van Gillette is ontwikkeld voor heren en maakt snel en eenvoudig scheren mogelijk. De schuimige textuur zorgt voor soepelheid en bescherming en is eenvoudig op te schuimen en af te spoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Snel scheren: Maakt eenvoudig en snel gebruik mogelijk.
  • Comfort-glijformule: Zorgt ervoor dat het mesje snel en soepel over de huid glijdt.
  • Bescherming tegen irritatie: Helpt huidirritatie, snijwondjes, kleine sneetjes, een branderig gevoel en prikken te verminderen.
  • Minder wrijving: Vermindert trekken en haperen tijdens het scheren.
  • Klassieke textuur: De gemakkelijk op te schuimen formule heeft een originele geur.

Art. nr.: MUE-30159050
Inhoud: 250 ml
EAN: 8006530159050
Producentnummer: 30159050
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Classic Scheerschuim met Originele Geur