Gillette Pro Scheergel, 200 ml

Aangenaam scheren en bescherming tegen huidirritatie

Nieuw!

€ 5,59

(€ 27,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren & de gevoelige huid
  • Glijformule beschermt tegen huidirritatie
  • Hydrateert het baardhaar

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Pro Scheergel, 200 ml € 5,59 (€ 27,95 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 26,08
Beschrijving

De Pro Scheergel van Gillette is speciaal ontwikkeld voor mannen en maakt een grondige scheerbeurt met het scheermes mogelijk. De gel schuimt direct op tot rijk scheerschuim dat de huid reinigt en verkoelt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Glijformule: Beschermt de gevoelige huid tegen huidirritatie.
  • Hydraterend: Hydrateert het baardhaar.
  • Direct schuim: Verandert direct in rijk scheerschuim.
  • Aangenaam huidgevoel: Reinigt en verkoelt de huid tijdens het gebruik.

Art. nr.: MUE-18603909
Inhoud: 200 ml
EAN: 7702018603909
Producentnummer: 18603909
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Pro Scheergel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder