Gillette Venus Mesjes + Scheermes Comfortglide Spa Breeze, 4 stuks

Grondig ontharen en langdurig gladde huid

Nieuw!

€ 17,39

(€ 4,35 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames & zachte ontharing
  • Met scheergelkussentjes & geur
  • Beweegbare scheerkop & 3 mesjes

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Venus Mesjes + Scheermes Comfortglide Spa Breeze, 4 stuks € 17,39 (€ 4,35 / st.)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 37,88
Beschrijving

De Venus Mesjes + Scheermes Comfortglide Spa Breeze set van Gillette biedt je een grondige en aangename ontharing voor een langdurig glad huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geïntegreerde gelkussentjes: Flexibele scheergelkussentjes met de geur van witte thee geven bij contact met water lichte bodybutter af en helpen de mesjes soepel te glijden.
  • Nauwkeurige mesjes: Drie scherpe mesjes per opzetstuk en een beweegbare scheerkop passen zich optimaal aan jouw lichaamscontouren aan.
  • Huidbescherming: De Venus SkinCushion™-technologie helpt jouw huid tegen irritatie te beschermen.
  • Comfortabele handgreep: De ergonomische Softgrip-handgreep ligt goed in de hand.
  • Hoge compatibiliteit: De mesjes passen op alle Venus-handgrepen, behalve Simply Venus en Venus voor de intieme zone.

Art. nr.: MUE-18469727
Inhoud: 4 stuks
EAN: 7702018469727
Producentnummer: 18469727
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-115m, Peg-100, Peg-7m, Diethylene Glycol Bis-(T-Butyl O-Cresolpropanoate), Silicia, Bht, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, Sorbit, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Myristate, Lauric Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Peg-45m, Peg-90m, Garcinia Indica (Kokum) Seed Butter, Parfum, Peg-7m, Stearic Acid, Tocopherylacetat, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Vitis Vinifera Seed Oil, Polyquaternium-10, Silicia, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Bht, Sodium Acetate, Isopropanol, CI 17200

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Venus Mesjes + Scheermes Comfortglide Spa Breeze