ipuro Classic Interieurgeur Noir, 240 ml

Oriëntaalse geurnoten voor in huis

Nieuw!

€ 27,49

(€ 114,54 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 240 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Met roos, patchoeli & sandelhout
  • Oriëntaalse geurcompositie

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Classic Interieurgeur Noir, 240 ml € 27,49 (€ 114,54 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 31,58
Beschrijving

De Classic Noir huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je woonruimtes subtiel parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gebruik: Huisparfum met geurstokjes voor een gelijkmatige geurverspreiding.
  • Veelzijdige geurnoten: Combineert nuances van roos, patchoeli, sandelhout, eucalyptus en kokosnoot.
  • Oriëntaals karakter: Met een oriëntaalse geurcompositie.

Art. nr.: MUE-1110024
Inhoud: 240 ml
EAN: 4070213004344
Producentnummer: 1110024
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Classic Interieurgeur Noir