ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood, 100 ml

Aangename interieurgeur voor een harmonieuze sfeer

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Warme & kruidige geur
  • Houtachtige noten met fruit & bloemen

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Cedar Wood huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat een warme en kruidige geur in je ruimtes verspreidt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Warme geur: Combineert houtachtige noten met fruitige en bloemige nuances.
  • Fruitige topnoot: Opent met nuances van sinaasappel en citroen.
  • Kruidige hartnoot: Legt accenten met cederhout, rozemarijn en ylang-ylang.
  • Houtachtige basisnoot: Rondt de geurbeleving af met sandelhout, vanille en ebbenhout.

Art. nr.: MUE-1010004
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213003538
Producentnummer: 1010004
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood