ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood Geschenkverpakking, 100 ml

Warme en kruidige interieurgeur in elegante geschenkverpakking

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Houtachtige, fruitige & bloemige noten
  • Warme & kruidige geur

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Cedar Wood huisparfum geschenkverpakking van ipuro bevat een huisparfum met geurstokjes dat je ruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige geurcompositie: Combineert houtachtige geurnoten met fruitige en bloemige nuances.
  • Karaktervol aroma: Met een warme en kruidige geur.
  • Mooie verpakking: Wordt geleverd in een praktische geschenkverpakking.

Art. nr.: MUE-1020013
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002166
Producentnummer: 1020013
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Cedar Wood Geschenkverpakking

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder