KORRES Ionian Blue Eau de Toilette, 50 ml

Verkwikkende frisheid en een citrusachtig-houtachtig geurkarakter

Nieuw!

€ 49,49

(€ 989,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames & heren
  • Met een lichte citrusgeur & zoete noten
  • Zachte hout- & muskusnoten

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

KORRES Ionian Blue Eau de Toilette, 50 ml € 49,49 (€ 989,80 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 58,08
Beschrijving

De Ionian Blue Eau de Toilette van KORRES is een verkwikkende geur voor dames en heren. De compositie combineert een sappig, citrusachtig geurprofiel met zachte houtnoten en muskus.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Citrusachtige frisheid: Met lichte citrusnoten en sprankelende zoetheid.
  • Houtachtige basis: Combineert aromatische noten harmonieus met zachte houtnoten en muskus.
  • Verkwikkend profiel: Zorgt voor een sappige en frisse geurbeleving.

Art. nr.: MUE-21015470
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069142116
Producentnummer: 21015470
Merken: KORRES
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Ionian Blue Eau de Toilette