Jean&Len Calming Booster Serum, 30 ml

Verzorgende gezichtsemulsie voor je dagelijkse routine

Nieuw!

€ 11,09

(€ 369,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met niacinamide & provitamine B5
  • Parfumvrij & vegan

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Calming Booster Serum, 30 ml € 11,09 (€ 369,67 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

Het Calming Booster Serum van Jean&Len is een licht gezichtsserum voor elk huidtype dat je dagelijkse gezichtsverzorging aanvult en de huid een verzorgde uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgend complex: Formule met 5% niacinamide (vitamine B3), 1,3% provitamine B5 en vitamine B12.
  • Aangename textuur: Melkachtige emulsie met een zachtroze kleur die zich gemakkelijk laat verdelen en inmasseren.
  • Doordachte formule: Parfumvrij, vegan en zonder siliconen, parabenen en minerale olie.

Let op bij gebruik: 's Ochtends en 's avonds op het gereinigde gezicht aanbrengen. Overdag daarnaast een zonbeschermingsfactor gebruiken.


Art. nr.: MUE-2800109232
Inhoud: 30 ml
EAN: 4262401735011
Producentnummer: 2800109232
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Calming Booster Serum