Jean&Len Fresh Shampoo Groene Thee/Limoen XXL, 500 ml

Milde haarreiniging en verfrissing voor de hoofdhuid

Nieuw!

€ 5,49

(€ 10,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal & vet wordend haar
  • Met groene thee- & limoenextract
  • Milde reiniging zonder het haar te verzwaren

Vaak samen gekocht met Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml

Jean&Len Fresh Shampoo Groene Thee/Limoen XXL, 500 ml € 5,49 (€ 10,98 / L)
Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,08
Beschrijving

De Fresh Shampoo Groene Thee/Limoen XXL van Jean&Len reinigt normaal tot snel vet wordend haar mild en geeft een licht haargevoel. De formule zuivert de hoofdhuid en helpt snel vet wordende haarwortels tegen te gaan.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt en verzorgt het haar mild zonder het te verzwaren.
  • Plantaardige verzorging: Formule met groene-thee-extract, limoenextract, plantaardige glycerine en panthenol.
  • Zuiverende werking: Verkwikt de hoofdhuid en ondersteunt het behoud van haar natuurlijke balans.
  • Verzorgde glans: Geeft het haar glans en helpt snel vet worden tegen te gaan.
  • Vegan formule: Gebaseerd op een vegan formule.

Art. nr.: MUE-2800100145
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401735707
Producentnummer: 2800100145
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Fresh Shampoo Groene Thee/Limoen XXL