Jean&Len Haarparfum from the cotton of my heart, 105 ml

Frisse geur en milde verzorging voor glanzend haar

Nieuw!

€ 4,09

(€ 38,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 105 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Geur van frisgewassen wasgoed
  • Verzorgt het haar & geeft glans

Vaak samen gekocht met Jean&Len Verwennende Arganolie & Vijg Crème-Olie Douchegel, 250 ml

Jean&Len Haarparfum from the cotton of my heart, 105 ml € 4,09 (€ 38,95 / L)
Jean&Len Verwennende Arganolie & Vijg Crème-Olie Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 7,28
Beschrijving

Het Haarparfum from the cotton of my heart van Jean&Len verzorgt het haar en geeft het een aangename glans. De formule zorgt voor een langdurige geur van frisgewassen wasgoed.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Frisse geur: Laat een langdurige geur van frisgewassen wasgoed in het haar achter.
  • Verzorgende formule: Verzorgt het haar mild met aminozuren en panthenol.
  • Mooie glans: Geeft het haar een glanzende uitstraling.
  • Vegan formule: Zonder parabenen, siliconen, minerale olie, paraffinen, sulfaten en vloeibare microplastics.

Art. nr.: MUE-2925000063
Inhoud: 105 ml
EAN: 4262500782725
Producentnummer: 2925000063
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Haarparfum from the cotton of my heart

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder