Jean&Len Hand & Body Balm Cardamom/Tonka, 500 ml

Verzorgende lichaamsbalsem voor een zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Kardemom- & tonkaboongeur
  • Trekt snel in & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Hand & Body Balm Cardamom/Tonka, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Hand & Body Balm Cardamom/Tonka van Jean&Len is een lichaamsbalsem voor handen en lichaam voor dagelijks gebruik. De balsem laat zich moeiteloos verdelen en geeft een zacht en aangenaam verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met biologische arganolie, sheaboter en vitamine E.
  • Trekt snel in: Laat geen plakkerig of vettig laagje op je huid achter.
  • Exotische geur: Heeft een geur van kardemom en tonkaboon.
  • Praktische dosering: De pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor normale tot droge huid en elk huidtype.

Art. nr.: MUE-2800100518
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730344
Producentnummer: 2800100518
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Balm Cardamom/Tonka