Jean&Len Hand & Body Cleanser Rosemary/Ginger, 500 ml

Milde reiniging en verzorging voor handen en lichaam

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Kruidig-frisse geur van rozemarijn & gember
  • Zonder parabenen, siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Rosemary/Ginger, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Rosemary/Ginger van Jean&Len is een douchegel voor de milde reiniging van handen en lichaam en is geschikt voor elk huidtype. De gel reinigt mild en geeft een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype, inclusief normale tot droge huid.
  • Kruidig-frisse geur: Biedt een aangename geurbeleving van rozemarijn en gember.
  • Verzorgende formule: De formule bevat aloë vera, panthenol en glycerine en is vrij van parabenen, siliconen en microplastics.
  • Eenvoudige dosering: De praktische pompdispenser maakt comfortabel gebruik mogelijk.

Art. nr.: MUE-2800101040
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730320
Producentnummer: 2800101040
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Rosemary/Ginger