Jean&Len Handcrème Berry Much, 75 ml

Soepel huidgevoel en verzorging voor belaste handen

Nieuw!

€ 3,29

(€ 43,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale tot droge huid
  • Met bessenextract & vitamine E
  • Zonder siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml

Jean&Len Handcrème Berry Much, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Handcrème Berry Much van Jean&Len verzorgt belaste handen en geeft een soepel en zacht huidgevoel. Dankzij de aangename textuur laat de crème zich gemakkelijk verdelen en is hij geschikt voor dagelijks gebruik bij normale tot droge huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat vitamine E, bessenextract en cacaoboter voor een verzorgd huidgevoel.
  • Fruitige beleving: Heeft tijdens het gebruik een fruitige geur.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder siliconen, parabenen, microplastics en minerale oliën.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan formule.

Art. nr.: MUE-2925000122
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262500783708
Producentnummer: 2925000122
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Handcrème Berry Much